6 יתרונות של ביקור בית

יותר ויותר בעלי חיות מחמד עוברים לטיפול של וטרינר עד הבית, פירטנו לכם את הסיבות העיקריות. כמובן שבקומבה, אנחנו משלימים את הטיפול הביתי באמצעות המרפאות, אליהן ניתן לגשת.

  1. בפשטות – נוחות, אם אתם מתקשים להסתדר, או אם חיית המחמד שלכם מבוגרת, מוגבלת או קשה להובלה מסיבות מסיבות שונות, וטרינר עד הבית עשוי להיות מציל חיים. אין צורך לצאת, לחפש חניה ולבזבז זמן מיותר.
  2. פחות לחץ על חיית המחמד. יש בעלי חיים שפשוט לא אוהבים (בלשון המעטה) את בית החולים או המרפאה. הם מתחילים לרעוד כשאתם עוברים את הפינה ומתקרבים, או כנכנסים לחניון. החתול מתחיל לצרוח לפני, במהלך ואחרי שאתה מחזיר אותו הביתה. וטרינר עד הבית עשויה להיות התשובה.
  3. התבוננות בחיית המחמד בסביבתם הטבעית. במקרה רפואי או כדי להתייעץ בכל הקשור בהתנהגות, ביקור בית יכול להיות יקר מפז. לא משנה כמה כנים הבעלים עשויים לחשוב שהם, כשמדובר בהיסטוריה רפואית – ביקור בית יכול להיות מאוד אינפורמטיבי. הכניסה לבית סמיך מעשן סיגריות, התגברות על ריח של שתן חתול או התבוננות בכלב שמטופל על ידי חבורה של ילדים עשוי לתת לוטרינרים שלנו תובנות לגבי בעיות של חיית מחמד.
  4. המתת חסד ביתית. במצבים רבים זה יכול להיות נוחות לחיית המחמד והבעלים כאחד. נאמר מספיק.
  5. מערכת יחסים אישית. אפילו אם אינכם מתכוונים להתיישב עם הוטרינר לארוחת שישי, ביקור הווטרינר שלך בבית יכול לחזק אמון וחמלה הדדיים.
  6. חיות מחמד מרובות. אם יש לכם להקת כלבים בבית, או שהחברים שלך מתחילים לקרוא לך "גברת החתולים", וטרינר עד הבית עשוי להיות הפתרון עבורכם.

לכל שאלה, אנחנו כאן בשבילכם!

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *