שאלות

ותשובות

Frequently asked questions

שאלות נפוצות

איך אני יודע אם אני צריך תכנית לגור או בוגר?


יש לכם כלב חדש בבית, תתחדשו! במידה וקיבלתם אותו ללא חיסונים בכלל, עליכם להירשם לתכנית השנתית של הגורים (כוללת יותר חיסוני משושה, שבב וכו'). גור מקבל שישה ביקורי בית במקום ארבעה. בעמוד בחירת התכנית, לאחר ההרשמה, וודאו כי אתם מסירים את ה- V מהשאלה "חוסן בעבר". אנחנו ממליצים להירשם לתכנית זו גם אם הגור שלכם כבר עבר חיסון משושה אחד, שכן תכנית זו כוללת גם שבב. במידה ויש לכם חתול חדש, הוא צריך להירשם לתכנית הגורים הכוללת שלושה ביקורי בית, ושני חיסוני מרובע, להבדיל מחתול בוגר.
איך נרשמים?


ניתן להרשם בשלושה צעדים פשוטים:
1. כניסה ורישום לאתר - מלאו את פרטיכם ואת פרטיי חיית המחמד
2. בחירת מועד הגעת וטרינר לפי חלונות הזמן באזורכם
3. תשלום ערב לפני המועד אותו בחרתם תקבלו מאיתנו שעה מדויקת של הגעת הוטרינר
מה שעות הפעילות שלכם?


שירות הלקוחות שלנו ניתן בימים א׳-ה׳ בין השעות 17:00-8:00 ובימי ו׳ בין השעות 13:00-8:00
שירות צ׳אט עם וטרינר (למנויים בלבד) ניתן בימים א׳-ה׳ בין השעות 23:00-8:00
בכל מקרה, מענה טלפוני למקרי חירום קיים תמיד - 24/7 , מנויים יכולים תמיד, ויותר מכך, ניתן לפנות לפנות עצמאית למרפאות, אולם מומלץ לתאם מראש אם לא מדובר במקרה חירום. ( לרשימת המרפאות).
מה קורה אחרי שנה?


כדי לשמור על הוגנות אנחנו לא מחדשים את המנוי בצורה אוטומטית, לכן, אחרי שנה המנוי מסתיים וניתן לחדש אותו בקלות דרך האתר.
לאיזה חיות השירות מתאים?


השירותים והחבילות שלנו מותאמים לכלבים ולחתולים.
יש לכם תכנית חבר-מביא-חבר?


בוודאי :-) חבר שנרשם דרככם יקבל 25 שקלים הנחה על המנוי, וגם אתם תהנו מ 25 שקלים הנחה על המנוי. ניתן להפנות מספר חברים ולהנות מהנחות גדולות יותר.
איך עובד סבב?


לכל סבב של וטרינר יכולים להרשם מספר מסויים של אנשים, כתלות באורך של הסבב. מגבלה זו קיימת על מנת שהוטרינר יוכל להקדיש זמן ותשומת לכל חיה וחיה ולבדוק אותה בצורה יסודית.
ההרשמה לסבב נסגרת 24 שעות לפני והמערכת שלנו מחשבת את המסלול האופטימלי. לאחר החישוב וערב לפני הביקור נשלחת הודעת סמס לכל מי שנרשם לסבב עם טווח הגעה מצומצם בו יגיע הוטרינר, כדי שלא תצטכו להמתין 4 שעות.
בזמן הסבב עצמו, ברגע שוטרינר יוצא לכיוונכם תקבלו הודעה נוספת שהוא בדרך, וזאת משום שאמנם אנו תמיד שואפים להגיע בזמן, אך יודעים שלפעמים החיים קורים ויש טיפול שהתעכב או פקק שפתאום נוצר.
האם אפשר לבחור שעה מדוייקת מתוך טווח השעות של הסבב?


משום שהסבב נסגר 24 שעות לפני שהוא מתקיים, והמערכת שלנו מבצעת חישוב בצורה אוטומטית על מנת לבנות מסלול אופטימלי, אין אפשרות לבקש שעה ספציפית. חישוב המסלול תלוי במשתנים רבים כמו מי נרשם לסבב, כמה חיות יש לו והיכן הוא גר. במידה והשעה שקיבלתם לא מתאימה לכם, תוכלו להתקשר אלינו ונתאם לכם ביקור ליום אחר.
אני לא יכל לבטל את הביקור לבד?


ניתן לבטל ביקור לבד דרך היוזר שלך באתר עד 24 שעות לפני הסבב.
ביטול של ביקור בטווח של פחות מ 24- שעות לפני הסבב מתבצע טלפונית בלבד.
נרשמתי לסבב, מה עכשיו?


עכשיו כל שנשאר לך לעשות זה לפתוח את הדלת לוטרינר במועד הגעתו ולקבל טיפול רפואי איכותי ואדיב בנוחות של ביתך :-)
החתול שלי מפחד מאורחים חדשים בבית, הוא בורח ומתמק מהם. איך אפשר לוודא שהוא יקבל טיפול?


בדיוק בשביל זה אנחנו מסמים לכם שהוטרינר בדרך אליכם ביום הביקור, זהו הזמן בו אנו ממליצים לוודא שהחתול שלכם נמצא במקום בטוח וסגור, כזה שאין בו יותר מדיי מקומות להתחבא ושלוטרינר תהיה גישה אליו כדי שיוכל לטפל בו.
מצידנו אנחנו מבטיחים שננסה לגרום לכך שחווית הטיפול עבורו תהיה נעימה ככל הניתן ואנו באים מצויידים בחטיפים ודברים נחמדים אחרים כדי לעזור.
אתם פעילים באיזור שלי?


אנחנו פועלים במרץ על מנת להגיע לכל האיזורים בארץ, ולכן ממליצים לכם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק או בטוויטר שם יפורסמו אזורים חדשים. כרגע איזורי הפעילות שלנו הם:
בכללי, גבולות הגזרה שלנו הם אלה: צפון מערב - חדרה צפון מזרח - עמק חפר דרום מזרח - ראש העין צפון מזרח - נס ציונה אנחנו פעילים בכל אזור גוש דן, הערים והמושבים. בקרוב נגיע ל: רמלה, לוד, רחובות, זכרוון יעקב, חיפה וירושלים. מוזמנים גם להשאיר לנו פרטים כאן, ונדאג לעדכנכם.

שאלות אחרי ביקור

היה אצלי וטרינר, איך אני יודע מתי הביקור הבא?


שבועיים לפני שתצטרכו לקבוע ביקור נוסף תישלח אליכם הודעת סמס לתזכורת. תוכלו גם להיכנס לפרופיל שלכם באתר ולראות את מועד הביקור המשוער הבא (כתוב ממש מתחת לשם של חיית המחמד). באופן כללי, כלב בוגר נדרש לארבע ביקורי בית שנה, ביקור כל שלושה חדשים. גור כלבים נדרש ל- 6 ביקורי בית בשנה, 3 ביקורים ראשונים בהפרש של 3 שבועות האחד מהשני ואז עוד 3 ביקורים בהפרש של 3 חודשים כל אחד.
חתול בוגר זקוק ל 2 ביקורי בית בשנה, ביקור כל חצי שנה, וגור חתולים זקוק ל 3- ביקורי בית בשנה, שני ביקורים ראשונים בהפרש של 3 שבועות וביקור נוסף לאחר חצי שנה מיום הביקור האחרון.

שאלות לפני ביקור

אני רוצה לעקר/לסרס את החיה שלי, איך עושים זאת?


עיקורים וסירוסים חייבים להתבצע במרפאה, לאחר בדיקה פיסיקלית ולקיחת בדיקות דם.
תוכלו לקבוע עיקור/סירוס ישירות מול המרפאות.

שאלות תוך כדי ביקור


מקרי חירום