Annotation%202020-04-01%20230048_edited.

שאלות

ותשובות

שאלות נפוצות

מה שעות הפעילות שלכם?


שירות הלקוחות שלנו ניתן : בימים א׳-ה׳ בין השעות 22:00-09:00. ביום ו' בין השעות 9:00-15:00 מחוץ לשעות הפעילות ניתן להשאיר הודעה טלפונית ולקבל הכוונה למוקד רפואה דחופה בעת הצורך. ניתן לקבל הכוונה וטרינרית 24/7 דרך הצ'אט. מנויים יכולים תמיד לפנות עצמאית למרפאות, אולם מומלץ לתאם מראש אם לא מדובר במקרה חירום. (לרשימת המרפאות לחצו כאן)
לאיזה חיות השירות מתאים?


השירותים והחבילות שלנו מותאמים לכלבים ולחתולים.
איזה טיפולים אתם עושים בבית?


הוטרינרים שלנו יוכלו להגיע לביתכם לטיפולי שגרה, חיסונים ופרוצדורות פשוטות (גזירת ציפורניים, ניקוי אוזניים וכו' ). פירוט תוכלו לראות ב עמוד התוכניות. פרוצדורות מורכבות, בדיקות דם ושתן ניתן לעשות במרפאות בלבד (לרשימת המרפאות שפתוחות למינויי קומבה לחצו כאן). לא בטוחים אם נוכל לטפל בבית? צרו איתנו קשר בצ'ט.
איך מזמינים ביקור?


למנויים - בפרופיל האישי לחצו על "הזמן ביקור" ובחרו את חלון הזמן המתאים לכם. עוד לא מנויים? הצטרפו עכשיו לקומבה ותוכלו להזמין ביקור שגרה חד פעמי או ביקור במסגרת מנוי שנתי. *לא ניתן להזמין תור דרך הטלפון
אתם פעילים באיזור שלי?


אנחנו פועלים במרץ על מנת להגיע לכל האיזורים בארץ, ולכן ממליצים לכם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שם יפורסמו אזורים חדשים. אנחנו פעילים בכל אזור גוש דן והשרון. גבולות הגזרה שלנו הם מנתניה בצפון ועד ראשון לציון בדרום, ראש העין במזרח. בקרוב נגיע ל: רמלה, לוד, רחובות, זכרון יעקב, חיפה וירושלים.
לא הצלחתי להתחבר לאתר. מה לעשות?


לא נורא :) נסו לשחזר סיסמא בעמוד כניסת המנויים, ואם אתם עדיין צריכים עזרה פנו אלינו בצ'ט.
אם באים אליי הבייתה אז למה יש מרפאה?


אנחנו בהחלט באים אליכם עד הבית, ועושים זאת תוך שמירה על רמת רפואה גבוהה. חיסונים, אלרגיות, דלקות מסוימות (שאינן חוזרות), ופצעים הינם דברים שניתן ורצוי לטפל בהם בבית. עם זאת ישנם טיפולים הדורשים ציוד מתקדם שלא ניתן לשינוע ויכולים להיעשות רק במרפאה, או אם חס וחלילה יש מקרה חירום. לאחר התייעצות בצ'אט עם וטרינר של קומבה, ייתכן ונבקש מכם להגיע למרפאה- שם קיים ציוד הרפואי המאפשר את טיפול המיטבי עבורכם בעת הצורך. מנויי קומבה זכאים לבדיקת רופא במרפאות השותפות שלנו- ללא עלות. בשעות פעילות המרפאה. לרשימת המרפאות ומידע נוסף - לחצו כאן
איך נרשמים למנוי/ביקור בודד?


פשוט וקל! 1. הכנסו לעמוד ההרשמה והירשמו עם חשבון הGoogle שלכם או עם שם משתמש וסיסמא. 2. מלאו את הפרטים האישיים שלכם ושל חיית המחמד. 3. בחרו את חלון הזמן שמתאים לכם (לדוג' יום ראשון בין השעות 18:00 – 21:00*). 4. לאחר בחירת חלון הזמן, ייפתח חלון התשלום. יש לכם גור שלא חוסן בעבר? בחרו באופציה "מנוי גורים" נתראה בקרוב! **כמובן שלא נרצה שתמתינו בבית כ"כ הרבה זמן, ולכן, ערב לפני הביקור תשלח אליכם הודעה עם שעה מדויקת יותר.

לפני ביקור

הזמנתי ביקור, מה עכשיו?


עכשיו כל שנשאר לך לעשות זה לפתוח את הדלת לוטרינר במועד הגעתו ולקבל טיפול רפואי איכותי ואדיב בנוחות של ביתך :-) אנו ממליצים מאוד לעדכן את פרופיל החיה (משקל, גזע, גיל) ואת הפרופיל שלכם (פרטי כתובת) כדי שלוטרינר יהיה את המידע המלא לטיפול. תוכלו לעשות זאת ב איזור האישי באתר. לקראת הביקור כדאי גם להכין את התיק הרפואי של החיה כדי שיהיה לכם את כל המידע שהוטרינר יצטרך במהלך הביקור. במידה והחיה שלכם לא מרגישה טוב לפני הביקור (הקאות, שלשולים, פציעות, ייחום) יש לבטל את הביקור. עד 24 שעות ממועד הביקור ניתן לבטל באתר, ואם נותרו פחות מ-24 שעות לביקור הביטול יעשה טלפונית דרך מוקד שירות לקוחות.
הזמנתי ביקור, מתי תבואו?


לאחר מילוי הפרטים האישיים שלכם ושל חיית המחמד, מועד ההגעה תלוי בכם. בחרו את חלון הזמן שמתאים לכם: לדוג' - יום ראשון בין השעות 18:00 – 21:00. כמובן שלא נרצה שתחכו שעות ארוכות, ולכן ערב לפני הביקור תקבלו הודעת SMS עם שעה מדוייקת יותר. ביום הביקור תקבלו הודעת SMS כשהוטרינר יהיה בדרך אליכם. נתראה בקרוב :)
האם אפשר לבחור שעה מדוייקת מתוך טווח השעות שמוצע בהזמנת ביקור?


משום שהסבב נסגר 24 שעות לפני שהוא מתקיים, והמערכת שלנו מבצעת חישוב בצורה אוטומטית על מנת לבנות מסלול אופטימלי, אין אפשרות לבקש שעה ספציפית. חישוב המסלול תלוי במשתנים רבים כמו מי נרשם לסבב הנוכחי של הוטרינר, כמה חיות יש לו והיכן הוא גר. במידה והשעה שקיבלתם לא מתאימה לכם, תוכלו ל התקשר אלינו ונתאם לכם ביקור ליום אחר.
החתול שלי מפחד מאורחים חדשים בבית, הוא בורח ומתמק מהם. איך אפשר לוודא שהוא יקבל טיפול?


בדיוק בשביל זה אנחנו מסמסים לכם שהוטרינר בדרך אליכם ביום הביקור, זהו הזמן בו אנו ממליצים לוודא שהחתול שלכם נמצא בחדר סגור, כזה שאין בו יותר מדיי מקומות להתחבא ושלוטרינר תהיה גישה אליו כדי שיוכל לטפל בו. מצידנו אנחנו מבטיחים שננסה לגרום לכך שחווית הטיפול עבורו תהיה נעימה ככל הניתן ואנו באים מצויידים בחטיפים ודברים נחמדים אחרים כדי לעזור.
קבעתי ביקור לחיסון/טיפול מונע והחיה שלי לא מרגישה טוב. מה עלי לעשות?


חיסונים וטיפולים מונעים ניתן לבצע רק אם בעל החיים חש בטוב ומצבו הרפואי תקין. במידה והחיה שלכם לא מרגישה טוב לפני הביקור (הקאות, שלשולים, פציעות, ייחום) יש לבטל את הביקור. עד 24 שעות ניתן לבטל באתר, ואם נותרו פחות מ-24 שעות לביקור הביטול יעשה טלפונית דרך מוקד שירות הלקוחות. במידה ותחליטו לא לבטל את הביקור והוטרינר יגיע ויבדוק את החיה, הביקור יחשב כחלק ממכסת הביקורים במנוי (גם אם לא נעשה חיסון בביקור זה).

כללי

איך אפשר להתייעץ מרחוק?


דרך הצ'אט באתר ניתן לקבל הכוונה וטרינרית 24/7
איך עובד סבב של וטרינר?


לכל סבב של וטרינר יכולים להרשם מספר מסויים של אנשים, כתלות באורך של הסבב. מגבלה זו קיימת על מנת שהוטרינר יוכל להקדיש זמן ותשומת לכל חיה וחיה ולבדוק אותה בצורה יסודית. ההרשמה לסבב נסגרת 24 שעות לפני והמערכת שלנו מחשבת את המסלול האופטימלי. לאחר החישוב וערב לפני הביקור נשלחת הודעת סמס לכל מי שנרשם לסבב עם טווח הגעה מצומצם בו יגיע הוטרינר, כדי שלא תצטכו להמתין 4 שעות. בזמן הסבב עצמו, ברגע שוטרינר יוצא לכיוונכם תקבלו הודעה נוספת שהוא בדרך, וזאת משום שאמנם אנו תמיד שואפים להגיע בזמן, אך יודעים שלפעמים החיים קורים ויש טיפול שהתעכב או פקק שפתאום נוצר.
אני רוצה לעקר/לסרס את החיה שלי, איך עושים זאת?


עיקורים וסירוסים חייבים להתבצע במרפאה, לאחר בדיקה פיסיקלית ולקיחת בדיקות דם. לכן לא נוכל להגיע לביתכם לבצע את הפרוצדורה, ועיקור וסירוס לא כלולים במנוי קומבה.

תוך כדי ביקור

האם ניתן לשלם לוטרינר בביקור?


הוטרינרים שלנו הכי טובים בלהיות רופאים. לכן, הרצון שלנו הוא לפנות אותם להתעסק אך ורק ברפואה של חיית המחמד שלכם, ולא בגביית תשלום או בירוקרטיה אחרת. בשביל זה בנינו מערכת שמייעלת את עבודתנו, ולכן התשלום מתבצע מראש באתר באמצעות כרטיס אשראי בלבד (עדיין לא מקבלים אמריקן אקספרס).
הוטרינר הגיע ולא הצלחתי למצוא את החתול! האם הביקור יחשב?


אנחנו מבטיחים שננסה לגרום לכך שחווית הטיפול תהיה נעימה ככל הניתן, אך במידה ולא הייתה לנו אפשרות לטפל בחיה (החתול לא חזר הביתה, הכלב תוקפני, ללא מחסום, החתול מתחבא בבית ולא נמצא בחדר אחד, וכדומה) הביקור יחשב ויחוייב. כדאי לוודא לקראת הביקור שהחתול נמצא בחדר סגור (כזה שאין בו יותר מדיי מקומות להתחבא ושלוטרינר תהיה גישה אליו כדי שיוכל לטפל בו).

אחרי ביקור

מה קורה אחרי שנה?


כדי לשמור על הוגנות אנחנו לא מחדשים את המנוי בצורה אוטומטית, לכן, אחרי שנה המנוי מסתיים וניתן לחדש אותו בקלות דרך האתר או לפנות אלינו (בצ'ט או בטלפון).
היה אצלי וטרינר, איך אדע מתי הביקור הבא?


באופן כללי, כלב בוגר נדרש לארבעה ביקורי בית שנה, ביקור כל שלושה חדשים. גור כלבים נדרש ל- 6 ביקורי בית בשנה, 3 ביקורים ראשונים בהפרש של 3 שבועות האחד מהשני ואז עוד 3 ביקורים בהפרש של 3 חודשים כל אחד. חתול בוגר זקוק ל 2 ביקורי בית בשנה, ביקור כל חצי שנה, וגור חתולים זקוק ל 3- ביקורי בית בשנה, שני ביקורים ראשונים בהפרש של 3 שבועות וביקור נוסף לאחר חצי שנה מיום הביקור האחרון. בפרופיל שלכם באתר תוכלו לראות את מועד הביקור המשוער הבא (כתוב ממש מתחת לשם של חיית המחמד). שבועיים לפני שתצטרכו לקבוע ביקור נוסף תישלח אליכם הודעת סמס אוטומטית לתזכורת. במידה ולא קבעתם תור אחרי 3 הודעות תזכורת לא ישלחו הודעות נוספות.

מקרה חירום

מה עושים במצב של מקרה חירום?


בשעות פעילות המרפאות שבהסדר: מנויי קומבה זכאים לבדיקת רופא במרפאות השותפות שלנו- ללא עלות. לרשימת המרפאות ומידע נוסף - לחצו כאן מחוץ לשעות פעילות המרפאות שבהסדר: ניתן ליצור קשר עם מרכזי חירום וטרינרים. בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי ליד צומת בית דגן דרך המכבים 70, ראשון לציון 03-968858 בית חולים "חוות דעת" בית ברל 09-7431117 בית חולים וטרינרי- הרצליה בן גוריון 26, הרצליה 09-9668133 וט אדום- שירותי חירום עד הבית פועלים רק בגוש דן 1700-55-3003 * מרכזי החירום לעיל אינם חלק מההסדר.
החיה צריכה טיפול מיידי. האם ניתן לגשת למרפאה?


מרפאות וטרינריות שבהסדר פתוחות למנויי קומבה בשעות הפעילות של המרפאות. מנווי קומבה זכאים לבדיקת רופא במרפאות שבהסדר שלנו- ללא עלות. ​יש להתקשר למרפאה ולהודיע על בואכם (הכניסה כמובן בהתאם לסדר העדיפויות הרפואי). לרשימת המרפאות לחצו כאן. במידה ורוצים להגיע למרפאות מחוץ לשעות הפעילות, ניתן ליצור קשר עם מרכזי חירום וטרינרים. בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי ליד צומת בית דגן דרך המכבים 70, ראשון לציון 03-968858 בית חולים "חוות דעת" בית ברל 09-7431117 בית חולים וטרינרי- הרצליה בן גוריון 26, הרצליה 09-9668133 וט אדום- שירותי חירום עד הבית פועלים רק בגוש דן 1700-55-3003 * מרכזי החירום לעיל אינם חלק מההסדר.

הרשמה ומנויים

איך אני יודע אם אני צריך תכנית לגור או בוגר?


יש לכם חבר חדש בבית, תתחדשו! במידה וקיבלתם כלב ללא חיסונים בכלל, עליכם להירשם לתכנית השנתית של הגורים (כוללת יותר חיסוני משושה, שבב וכו'). גור מקבל שישה ביקורי בית במקום ארבעה. בעמוד בחירת התכנית, לאחר ההרשמה, וודאו כי בחרתם באופציה "מנוי גורים". אנחנו ממליצים להירשם לתכנית זו גם אם הגור שלכם כבר עבר חיסון משושה אחד, שכן תכנית זו כוללת גם שבב. במידה ויש לכם חתול חדש, הוא צריך להירשם לתכנית הגורים הכוללת שלושה ביקורי בית, ושני חיסוני מרובע, להבדיל מחתול בוגר.
איך נרשמים למנוי/ביקור בודד?


פשוט וקל! 1. הכנסו לעמוד ההרשמה והירשמו עם חשבון הGoogle שלכם או עם שם משתמש וסיסמא. 2. לאחר מילוי הפרטים האישיים שלכם ושל חיית המחמד, מועד ההגעה תלוי בכם.
3. בחרו את חלון הזמן שמתאים לכם (לדוג' יום ראשון בין השעות 18:00 – 21:00*). 4. לאחר בחירת חלון הזמן, ייפתח חלון התשלום. יש לכם גור? בחרו באופציה "מנוי גורים" נתראה בקרוב! **כמובן שלא נרצה שתמתינו בבית כ"כ הרבה זמן, ולכן, ערב לפני הביקור תשלח אליכם הודעה עם שעה מדויקת יותר.
אי אפשר לבטל את הביקור לבד?


מנויים? ניתן לבטל ביקור לבד דרך היוזר שלך באתר עד 24 שעות לפני הסבב. ביטול של ביקור בטווח של פחות מ 24- שעות לפני הסבב מתבצע טלפונית בלבד. למדיניות הביטולים המלאה - לחצו כאן.
האם יש הנחה לבעלי מספר חיות מחמד?


בהחלט! חשוב לנו לתמוך באימוצים ונשמח לסייע למי שמגדל יותר מחיית מחמד אחת בביתו. בעלי מספר חיות מחמד נהנים מהנחה של 5% (אוטומטית) על כל חיה נוספת!

ריכזנו עבורכם תשובות לכל השאלות שחשבנו שעלולות לצוץ לכם לפני, בזמן ואחרי ההצטרפות לקומבה 

 אם עדיין נשארו לכם סימני שאלה - דברו איתנו